Türkiye’de en iyi Hosting Firmaları 2020

Türkiye’de en iyi Hosting Firmaları 2020

 Web siteniz için en iyi web barındırma hizmetleri seçimi sizin veya şirketinizin çevrimiçi varlığı için önemli bir adımdır.

En iyi web ihtiyaçlarınıza uygun servis sağlayıcı barındırma seçmek zor olabilir. Sağlayıcınız sürekli olarak sorunlara neden oluyorsa, web sitenizin ne kadar iyi göründüğü veya ne kadar yararlı olduğu önemli değildir, muhtemelen istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz. Öyleyse en iyi web hosting şirketlerini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken şeye daha yakından bakalım.

Web Hosting Nedir?

Web barındırma, içeriğinizin ve dosyalarınızın depolandığı bir sunucudur. Bir ziyaretçi etki alanı adını yazarak web sitenize erişmeye çalıştığında, ziyaretçi depolanan dosyalara yönlendirilir. Alan adınız web barındırma şirketleri bilgisayarınızın IP adresine çevrilmiştir.

Kısacası, bunu tüm eşyalarınızın yerleştirildiği gerçek bir bina olarak düşünebilirsiniz. Ziyaretçinin evin adresini bilmesi gerekir, daha sonra erişildiğinde, ziyaretçi evi ve içerideki her şeyi görebilir.

 

Türkiye’de En İyi Web Hosting sağlayıcıları listesi (Mart 2020)

1. HostinTurkey – Özel sunucu Türkiye’de konaklama
Dünyanın en üst düzey veri merkezinden en iyi, saf web sitesi ve uygulama hosting kaynaklarını keşfedin.

2.  Turkishost – % 100 Çalışma Süresi Klon Sunucu Teknolojisi

Turkishost, 2006 yılından beri hosting sektöründe faaliyet gösteren bir bilişim şirketinin alt kollarından biridir. Web tasarımı, hosting, web yazılımı, SEO, marka tescili gibi İnternet sektörüne hizmet vermek şimdiye kadar yüz binlerce web sitesi sahibini yapmaktan gurur duymakla birlikte, sizin için daha iyi ve daha kaliteli hizmet oluşturmaya devam ediyor.
3. Turhost.com En Hızlı Hosting Fırsatı

Şirket 2004 yılında İzmit’te Bireysel ve Kurumsal İnternet Hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır.

2004 yılından bu yana, firma ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermektedir, 2006 yılından itibaren bireysel pazarda kilo hissettirmek için yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2006 itibariyle yeni bir kurumsal kimlik ve yeni hizmetler ile hizmetlerini sürdürmektedir. Hem bireysel hem de şirketin kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelmesi, pazar payını en üst düzeye çıkarması ve söz konusu olması Türkiye’de internet hizmeti ilk akla gelen isim olmak.

Hizmetler Etki Alanı Kaydı, Barındırma, E-Posta Hizmetleri, Sanal Sunucu Hizmetleri (VPS), Akış Hizmetleri (Canlı Yayın) ve Çevrimiçi Ticaret Projelerini içerir.

4. Venois Hosting – Bizimle dünyaya dokun

Venois Hosting, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile dünya genelinde 11 farklı lokasyonda sunucu kiralama ve veri merkezi hizmetleri ile Türkiye lokasyonu üzerinden web hosting, alan adı ve internet hizmetleri sunmaktadır.

Venois, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin çoğunun yanı sıra dünyadaki birçok profesyonel şirketin sunduğu birçok farklı hizmetle hem yurtiçinde hem de yurtdışında kalitesini doğruladı. Müşterilere her gün daha iyi hizmet sunmak için çalışan şirket, 2005 yılından itibaren standart teknoloji ve barındırma çözümleri ile yazılım, tasarım ve danışmanlık gibi farklı hizmetleri içeren anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Özel kuruluşlara yönelik özel olarak geliştirilmiş hizmetleriyle Venois, müşterilerini her zaman mutlu tutar ve sunduğu tüm barındırma ve internet hizmetleri için maksimum verimlilik ve maksimum performans sağlayan donanım ekipmanlarını tercih eder.

5. Natro – Türkiye’nin En İyi Hosting Şirketi

Türkiye’nin lider hosting şirketi Natro 1999 yılında kuruldu. Natro 300.000’den fazla müşteriye alan adı, web hosting, sanal ve özel sunucular, ticari marka hizmetleri, SSL ve PCI DSS güvenlik çözümleri gibi kapsamlı ürün yelpazesi sunuyor. Natro 450.000’den fazla alanı yönetiyor, 250.000’den fazla web sitesine ve 2.000 özel sunucuya ev sahipliği yapıyor. 19 yıllık pazardaki deneyimi boyunca Natro, hız, basitlik ve müşteri odaklılığa odaklanarak teknoloji ve yenilikte bir referans haline gelmiştir. Natro, müşterilerine eksiksiz ve entegre çözümler sunarken pazarın teknolojik gelişmelerinde de liderdir.

6. Türknethost – Web hosting çözümleri

Güvenilir ve Profesyonel Çözümler Popüler inanışın aksine, Lorem Ipsum sadece rastgele bir metin değildir. Kökleri MÖ 45’lerden kalma klasik Latin edebiyatının bir parçasıdır ve 2000 yıldan daha eski hale gelir. Virginia’daki Hampden-Sydney Koleji’nde Latin profesör olan Richard McClintock, Lorem Ipsum pasajından daha belirsiz Latince kelimelerden biri olan konstrüktörlere baktı ve klasik edebiyattaki kelimenin alıntılarından şüphesiz kaynağı keşfetti.

7.Atak Domain Hosting – Uluslararası Alan Adı Tescili

Atak Domain / Atak Teknoloji şirketi 2003 yılında kurulmuştur. On beş yılı aşkın uluslararası alan adı tescili tecrübemiz bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana global olarak gelişmeleri takip eden firma, dünya standartlarında kalite anlayışı ve güçlü teknik altyapısı ile müşteri memnuniyetini kural olarak benimsemiştir. Bu doğrultuda, sektöründe ilklerden biri olarak 2007 yılında ISO 9000 kalite yönetim sistemi belgesi ile ödüllendirilmiştir.

8.Altınsoft – 10 yıl sürekli hizmet sunuyoruz

Altınsoft Bilgi Teknolojileri değerli müşterileri yararına her zaman en yeni ve en iyi hizmeti sunmak için kendilerini sürekli geliştiriyorlar. Kendilerini arka planda çalışan birçok hizmet ve uygulama kullandıkları bir kontrol paneli geliştiriyorlar. Dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerine kesintisiz hizmet veriyorlar. 2006 yılında bu şekilde başladıklarından, Asya pazarını takip etmeleri için adımlar atmaya kararlı adımlar atıyorlar. Bugünlerde bu noktaya geldiler, çok iyi bildikleri değerli müşterilerine ulaştıklarını biliyoruz.

9.Netinternet – Tüm barındırma ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş çözümler

Netinternet Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi, hosting işinde yılların deneyimini Türkiye’deki özel sunucu ve sanal özel sunucu pazarına uyarlayan lider bir barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. 7×24 kapsamlı ve profesyonel destek ekibi onları iş dünyasında önemli bir yere taşıdı. Maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak için, en iyi yazılım ve donanım tedarikçileriyle işbirliği yapıyorlar. İyi desteğin mutlu müşteriler anlamına geldiğine inanıyorlar. Artan sayıda mutlu müşterileri haklı olduklarını kanıtlıyor.

10. GLOBALNET – Dijital İnternet Çözümleri ve Yönetim Hizmetleri

GLOBALNET, Kurumsal Web Hizmetleri, Web Geliştirme, Alan Adı, Bulut Hosting Sunucu Hizmetleri, e-Ticaret çözümleri, Çevrimiçi Pazarlama ve İletişim, İçerik Geliştirme, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlaması ve Danışmanlığı, E-posta Pazarlama, İnternet Reklamcılığı, Çevrimiçi İtibar Yönetimi, Google Harita İşyeri, Harita ve Analitik Kaydı ile toplamda tüm İnternet Varlıklarının oluşturulması, geliştirilmesi ve yönetimi için hedef ve sonuç odaklı hizmetler sunmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir