Spotify Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır 2020?

 Spotify Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır 2020?

Hem bilgisayarla hem de cep telefonunuz ile internet olmadan şarkı dinlemek biraz zor. Spotify Premium burada devreye girmektedir. Kendi şarkı listenizi oluşturarak istediğiniz yerde ve zamanda kendi şarkılarınızı dinleye bileceksiniz. Spotify Premium ücretli bir uygulamadır. Spotify Premium’un sizlere sağlamış olduğu kolaylıkları göz önünde bulunduracak olursak sizlerden istenen ücret o kadarda fazla değildir. Spotify Premium programını ücretsiz bir ay kullana bilir ve ücretsiz deneme şansına sahipsiniz. Bu içerik de sizlere Spotify Premium nasıl kullanılır, aylık ücretler ne kadar? Ücret ödemeden nasıl kullanılır? Bunlar hakkında etraflı bilgiler paylaşacağız sizlerle.

Spotify Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

Öncelikle Spotify Premium kullanmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan Spotify Premium programını kullanamazsınız. Spotify Premiuma üye ola bilmek için öncelikle programı cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Programı indirdikten sonra sizden hesap istemektedir. Daha önce Spotify Premium hesabınız var ise onunla giriş yapa bilir, yok ise üye ol butonuna tıklamanız gerekmektedir. Spotify Premium ilk üyelerine ücretsiz bir ay deneme şansı sunmaktadır. Bunun iin sizden herhangi bir ödeme işlemi yapmanızı talep etmemektedir.

Lakin üye olurken sizden bak hesabınızı veya kredi kartınızı isteyecektir. Hiçbir kesinti olmayacaktır. Spotify Premium aylık 13.99 TL’dir. İlk ayda ücretsiz deneye bilir, bir ay tamam olduktan sonra beğenmediğiniz durumda üyeliğinizi iptal ede bilirsiniz. Spotify Premium kullanmaya devam etmek istediğiniz takdirde sizin hesabınızdan aylık ücret tutulacaktır.

Spotify Premiumu tamamı ile ücret ödemeden de kullana bilirsiniz. Ücretsiz kullanmak için bir ay ücretsiz deneme hakkınız bitiğinde hesabınızı kapatarak farklı bir e-posta ile yeniden oturum açarak bir ay daha ücretsiz deneme hakkını kazana bilirsiniz. Bu işlemi her ay yapmanız gerekmektedir. Yeni e-posta açmadan devam ederseniz hesabınızdan otomatik olarak ücret tutulacaktır.

Spotify Premium üye işlemlerini tamamladıktan sonra programı kullanmaya başlaya bilirsiniz. Kendinize özel şarkı listesi hazırlaya bilir. İstediğiniz zaman dinleye bilirsiniz. Spotify Premium sizlere keyifli anlar sunacağına inanıyoruz. Hemen üye olmak ve şarkılar dinlemeye başlaya bilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir