Petto krem deneyimi

Petto krem deneyimi

 

İnsanlar dış görünüşlerine her zaman çok önem göstermişler. İster kıyafet ister yüz olsun isterse de bedenleriyle her zaman dikkat çekmeyi sevmişler. Bunlara en çok kadınları örnek göstere biliriz. Kendimde kadın cinsi olduğum için kadınların her zaman diğer kadınlardan bir adım olma hissini anlamaktayım.

 

Kadınların genel huyu gittikleri ortamda en özel ve en şık olma isteği onların vaz geçilmez istekleri arasındadır. Her zaman kendilerini dikkat noktasın da his etmek istiyorlar. Kadın olarak fiziğime çok dikkat çekmeyi seven birisiyim. Lakin bu benim elimde olmayan bir nedenden dolayı fiziğimle gurur duymuyordum. Bunun nedeni ise çok basit göğüslerimin istediğimden küçük olması. Dışarı çıkmaz hale geldim. Çevremde en küçük göğse sahip kişi bendim. Bu beni baya kendimi kötü his etmeme neden oluyordu.

 

Petto krem

 

Bir süre sonra arkadaşlarımla daha az az buluşmaya başladık. Arkadaşlarım bende bişeylerin düz gitmediğini sanki anlamışlardı. Bende arkadaşlarımla bu konuda daha önce hiç paylaşımda bulunmamış dım. Doğrusu biraz utanıyordum. Bu yüzden de kimseyle paylaşamıyordum. Arkadaşlarımdan biri bana en yakın olanı bize geldi. Bende nelerinse yoluna gitmediğinin farkına vardığını söyledi. Ben biraz utandım konuşmadım. Men dinmeyince o tekrar neler olduğunu sormaya başladı. Kendimi kötüde his etsem arkadaşıma açılmaya başladım. Benimde senin gibi göğüslerimin olmasını istediğimi söyledim. Arkadaşım bana bakarak gülümsedi.

 

Sanki daha önce böyle bir durumla karşılaşmış gibi yüzünde bir hal vardı. Kız sen b yüzden mi bizimle tatile gelmedin dedi. Doğru kişiye söyledim sanki sıkıntımı düşünmeye başladım. Evet bu yüz den dedim.

 

Canım arkadaşım senin derdinin dermanı bende. Yıllar önce bende senin gibi içime kapanmış hal da idim. Aynı senin yaşamış olduğun hisleri yaşamış dım ben de.

 

Peki nasıl odluda sen bu kadar güzel taş gibi göğüslere sahip oldun. Bana acele etme sana şimdi kısa şekilde anlatacağım dedi. Sanki yeniden içime ışıltı geldi. Sebebi her zaman özendiğim arkadaşımın göğsü benimki kimi imiş. Yani ben şimdi onun dediklerini yaparsam benim göğüslerim de onu ki gibi büyük ve taş gibi olacak.

 

Petto krem duydun mu sordu benden. Hayır hiç duymadım. Canım arkadaşım sen o petto kremi elde et o kremi kullanmaya başla. Ben başladığım ilk haf da da bile nasıl değişiklik olduğunu his etmeye başladım. Sen de kullan faydasını göreceksin. Arkadaşım içimdeki sıkıntını ilacını bulmuştu. Bu krem petto krem idi.

Bende onun iyi ce araştırdım ve bitkisel hiçbir yan etkisi olmadığını hem arkadaşımdan gördüm hem de arştırarak bilgi sahibi oldum. Ben petto kremi kullanmaya başladım. Başladıktan sonra birkaç gün sonra sanki göğüslerim yeniden dünyaya gelmeye başladı. Hareketliliği his etmeye başladım. Göğüslerim artık dikleşmeye doğru gidiyordu. Birkaç hafta kullandıktan sonra düzeli artık göğüslerim ben dediğim istediğim şekili almıştı. Artık dar kıyafetler giyerek herkesin dikkatini üzerime toplamayı başardım. Teşekkürler petto krem.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir