Iphone Abonelik Kontrol Ve İptali

Apple Abonelik

Iphone, Apple cihazlarınızda abonelik kontrolünüzü nasıl sağlayacağınız ve nasıl iptal edeceğiniz hakkında bilgi paylaşımı yapacağız. Iphone cihazlarınızda ki aboneliklerinizi kapatmanın çok kolay ve pratik yollarını görsel yardımıyla belirteceğiz. Iphone cihazlarınızda aboneliklerinizi görüntüleme aboneliklerinizi kaldırma, iptal etme gibi hususları inceleyeceksiniz. Iphone cihazlarınızda bulunan abonelikleri kapatma nasıldır ? Iphone ve Apple cihazlarınızda ki ödeme bilgilerinizi görüntüleme gibi hususları göstereceğiz. Unutmayın kullanmadığınız her abonelik iptal edilmediği zaman boşa giden paraya döner. Apple cihazlarınızda tamamen görebileceğiniz hususları göreceksiniz.

Iphone Abonelik Görüntüleme

Abonelikleri göstermek için 2 yol vardır. Bazı Iphone cihazlarda aşağıdaki görsellerde de belirttiğimiz gibi abonelikleri görüp iptal etmek çok basit olacaktır. Bunun için öncelikle cihazınızdan Ayarlar kısmını açıp en üst sekmede bulunan isminiz ve Apple kimliğinizin kayıtlı olduğu yere basarak aboneliklerinizi tespit edebilirsiniz.

Abonelik

Abonelik

 

 

 

Bu Sekmeden Sonra en üstte bulunan adınız Icould kısmına basarak aboneliklerinizi görüntülemeniz mümkündür. Onunda görseli aşağıda belirttiğim gibidir. Ancak benim cihazım da dahil olmak üzere bazı cihazlarda abonelikler bu şekilde gözükmemektedir. Diğer türlü abonelik bulmayıda harfiyen aşağıdaki görsellerde belirteceğim. Yine Ayarlar seçeneğine girdikten sonra aşşa inerek Gizliliğin altındaki İtunes ve App Storeye girdikten sonra Apple kimliğinizin yazdığı yere giriyorsunuz. Apple kimliği şifrenizi veya parmak izinizi tanımladıktan sonra giriş yapacaksınız. Bu sekmede Abonelikler kısmını göreceksiniz. Icould kayıt olduğunuz günden beri aboneliklerinizin tarihlerini ne kadar kullandığınızın sürelerini ve ödenen ücretleri görebileceksiniz.

Abonelik İptali

Abonelik İptali

Abonelik Gösterme

Abonelik Gösterme

Abonelikler

Abonelikler

Bu İşlemden Sonra

Abonelikler

Abonelikler

Abonelikler Gösterme

Abonelikler Gösterme

 

Mustafa Burak Koç

Yeni içerik yazmaya başlayan hırslı editör.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir