İnternetten Para Kazandıran Siteler 2020 ( En Kazançlı ve En Güvenilir Web Siteleri)

İnternetten Para Kazandıran Siteler 2020 ( En Kazançlı ve En Güvenilir Web Siteleri)

Ama gerçek şu; İnternet, her ay çevrimiçi olarak ekstra para kazanabilecek sürdürülebilir, çevrimiçi bir işletme veya yan proje oluşturmak için yaş, yer veya arka plandan bağımsız olarak insanlara çok fazla olanak sağladı.  Bir iş kurmak ve çevrimiçi para kazanmak için bundan daha iyi bir zaman yok. 3.2 milyardan fazla insan şu anda aktif olarak internet kullanıyor, dünyanın iş yapma biçiminde büyük bir dönüşüm yaşıyoruz. Coğrafi konuma veya finansal kaynak eksikliğine bağlı olarak neler yapabileceğiniz konusunda artık sınırlamaların olmadığı bir yaşta yaşıyoruz.

İnternet bağlantınız varsa ve banka hesabınızda birkaç dolar varsa, çevrimiçi olarak ekstra para kazanmanıza engel olabilecek çok az şey vardır. Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi para kazanmak için yüzlerce akıllı yol vardır. Çevrimiçi anketler yapmaktan, eski kıyafetlerinizi kiralamaya veya satmaya, iPhone’unuzu farklı bir ülkeden birine çevirmeye ve hatta düşük maliyetli ürünleri yerel olarak satın almaya kadar, Amazon’da daha yüksek bir fiyata satmaya kadar.

Çevrimiçi para kazanmanın benzersiz bir yolu yok. Ancak “çevrimiçi para kazanmanın kolay yolları” tuzağına düşmeyin. Çevrimiçi zengin içerikli bir hızlı program diye bir şey yoktur. İnsanların çevrimiçi para kazanma söz konusu olduğunda “hızlı” ve “kolay” yolların çoğu gerçek işletmeler değildir. Tabii, bazıları bir kerelik gelirde birkaç yüz hatta bin dolar oluşturmak için iyi olabilir. Ancak finansal özgürlüğün kilidini açmanıza ve yaşam tarzınızı tam olarak kontrol etmenize yardımcı olmayacaklar.

İnternetten Para Kazandıran Siteler 2020 ( En Kazançlı ve En Güvenilir Web Siteleri)

İnternetten Para Kazandıran Siteler 2020 ( En Kazançlı ve En Güvenilir Web Siteleri)

En iyi ihtimalle, sonsuza kadar sürmeyen kısa yollardır ve ağ pazarlama devleri Herbalife ve diğerlerinin sunduğu “fırsatların” çoğu, genellikle bir aldatmaca olarak ya da en azından kişisel ilişkilerinize zarar verir. Ve bunu asla savunmam. İnternet, girişimcilere ve ileri görüşlü işçilere çevrimiçi para kazanmaları için birçok fırsat açtı. Ama aynı zamanda önemli bir rekabet de yarattı.

İşte zor gerçek: Kalıcı bir şekilde çevrimiçi para kazanmanın tek yolu, gerçek zamanlı, çaba, kan, ter ve gözyaşı koymaktır.

Sadece bu kılavuzun yalnızca gerçek ve sürdürülebilir ekstra gelir elde etmenin çevrimiçi yollarına odaklanacağını bilmenizi istiyorum. Bugün online para kazanmak için hala çok büyük fırsatlar var. En yaygın fikirler, birkaç yıl önce olduğundan çok daha fazla şeyden seçildi. Öne çıkabilmek için akıllı olmanız, en iyi fırsatları aramanız ve çevrimiçi para kazanma yaklaşımınızda benzersiz olmanız gerekir.

Online para kazanmak için En İyi Web Siteleri

 • com
 • com
 • com
 • com
 • com
 • com
 • com
 • com
 • com
 • MarketAgent
 • hadi
 • Oyna Kazan
 • LixSense

Hızlı bir şekilde ekstra gelir toplamak ya da uzun vadeli gelir toplamak isteyip istemediğinize bağlı olarak, her para kazanma web sitesi ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre özel avantajlar sunar. Her site hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Fiverr

Bu, serbest çalışanlar için yararlı olabilecek popüler bir web sitesidir. Dijital animasyon hakkında bir şeyler biliyor musunuz? Biraz ekstra para almak için bu becerilere sahip olmayan biri için çalışabilirsiniz. Daha da iyisi, hızlı nakit için birisi için web araştırması derlemeyi teklif edebilirsiniz. Tek uyarı: Muhtemelen bu işleri üstlenerek hızlı bir şekilde zengin olmayacaksınız. Web sitesinin sloganı “Yalın girişimci için serbest hizmetler” dir ve adı birçok kişinin görev başına 5 $ için çalışmasından kaynaklanmaktadır (evet, daha fazlasını isteyebilirsiniz).

 

Etsy

Kurnaz mısın? Sanatsalsanız ve en iyileriyle özel mücevher veya buzdolabı mıknatısları yapabilen kişi iseniz, Etsy ürünlerinizi satabileceğiniz yerdir.

TaskRabbit

Ellerini kirletmeye istekli misin? (Düşün: Birisinin bahçesini ayıklamak veya birisinin garajını temizlemek.) İnsanlar, bir kitaplık hazırlamak veya onlar için bir iş yapmak gibi çeşitli görevler yapmak isteyenleri bulmak için bu siteye gelirler. İstediğiniz kadar görev yapın ve bu oldukça yarı zamanlı (veya tam zamanlı) bir iş haline gelebilir.

Wonder

İnsanlar araştırmaya ihtiyaç duyduklarında bu siteye gelirler. Wonder sadece kimseyi işe almaz, aynı zamanda başvurabilirsiniz (web sitesine göre işlem yaklaşık beş dakika sürer) ve araştırma yapma becerisine sahip olduğunuzu düşünürlerse, gösterge panellerine erişebilirsiniz. Daha sonra bir soruya cevap vermeyi seçebilirsiniz – belki de bir iş yöneticisinden veya bir kitap yazan bir yazardan geliyor. Araştırmacılar, her ayrıntılı yanıt için ortalama 8 ila 16 dolar kazandığını bildiriyor ve iş siteleri, araştırmacıların ortalama olarak saatte yaklaşık 20 dolar kazanabileceğini gösteriyor.

İnternetten Para Kazandıran Siteler 2020 ( En Kazançlı ve En Güvenilir Web Siteleri)

İnternetten Para Kazandıran Siteler 2020 ( En Kazançlı ve En Güvenilir Web Siteleri)

 

ThredUp

“İkinci el kıyafetler, birinci el eğlence” sloganı ile bu e-ticaret şirketi para kazanmak ve karmakarışıklığını nakit olarak satmak isteyen tasarruflu türlere hitap ediyor. Çevrimiçi tasarruf mağazası kadın ve çocuk kıyafetleri satıyor. Şu şekilde çalışır: Giysilerinizi ön ödemeli posta etiketine sahip bir ThredUp torbasına gönderirsiniz ve ThredUp değere karar verir. Güzel kıyafetler ve popüler markalar arıyorlar ve öğeleriniz kabul edilmezse bir ücret olduğunu unutmayın. Bu nedenle, bir bahçe satışı için daha uygun kıyafetleriniz varsa, bir bahçe satışı yapın.

Swap

ThredUp gibi, Swap bir online konsinye mağazasıdır. Kullanılmış kıyafetleri ve çocuk oyuncakları ve oyunları gönderdikten sonra, Swap onları sizin için satar. Ancak, öğelerinizi reddedebilirler, bu durumda eşyalarınızı geri almak veya bağışlamak için bir ücret ödemeniz gerekir. Ancak insanların satın almak isteyeceği kıyafetler ve oyuncaklar gönderdiğinizi varsayarsak, bunları satma şansınız iyi olmalıdır. Ne kadar kazanabileceğinize gelince, web sitesi, bir şey 10 $ ‘dan daha düşük bir fiyatla satılırsa, Swap.com’dan bir şey satın almak için yüzde 30 kredi alacağınızı veya satış fiyatının yüzde 20’sini nakit olarak alacağınızı açıklar.

Gazelle

Eski bir cep telefonunuz veya başka bir cihazınız varsa (iPad’leri ve bilgisayarları düşünün), elektronik cihazlarınızı burada satabilirsiniz. Web sitesi size cihazınız için bir nakit teklif verecektir. Kabul ederseniz, size ambalaj malzemeleri gönderilecektir. Gazelle nakliye masraflarını öder ve postada bir çek, bir hediye kartı gönderilmesini veya PayPal hesabınıza nakit olarak aktarılmasını beklersiniz.

Cardpool

Bu, hediye kartları satmak için popüler bir sitedir. Belki de geçen Noel’de aldığınız bazı hediye kartları kullanılmamış olarak oturmuştur ve bunları asla kullanacağınızı düşünmüyorsunuzdur. Cardpool’a neye sahip olduğunuzu söyleyin, size bir teklif yapacaklar ve kabul ediyorsanız, nakit veya ironik bir şekilde başka bir hediye kartıyla değiştirebilirsiniz.

OfferUp

Bir bahçe satışı yapacak enerjiniz yoksa, OfferUp bir sonraki en iyi şey olabilir. Sahip olduklarınızın bir resmini çektikten ve bir fiyat koyduktan sonra, umarız yakındaki biri çevrimiçi görecek, satın alacak kadar sevecek, size bir not gönderecek ve tanışacaksınız – halka açık bir yerde, OfferUp’ın web sitesi tavsiye ediyor – ve sattığınız her şey için paranızı alabilirsiniz.

ClixSense

ClixSense, internetin en köklü anket sitesidir. 2007’den beri aktif ve milyonlarca kullanıcısı var. Siteyi favorilerimizden biri yapansa anket başına 2 Dolar’a kadar para kazandırıyor olması.

Oyna Kazan

Oyna Kazan, her 2 saatte bir canlı bilgi yarışmaları düzenleyen bir mobil uygulama. On binlerce kişi aynı anda sorulan sorulara cevap veriyor ve yarışma son 1 kişi kalana kadar devam ediyor. İlk 1000 kişi arasına kaldıktan sonraysa para kazanmaya başlıyorsunuz.

Hadi

Hadi Bilgi Yarışması, her akşam canlı olarak bilgi yarışmaları düzenleyen bir cep telefonu uygulaması. Yarışmada toplam 10 soru soruluyor ve sorulan soruların tamamına doğru yanıt veren herkese para ödülü dağıtılıyor. Ayrıca yanlış cevaplarınızda elenmenizi önlemek için kullanabileceğiniz Joker sistemi de mevcut.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir