Instagram Hesap Dondurma 2020

Instagram Hesap Dondurma [Kesin Çözüm]

Instagram hesabı nasıl açılır, nasıl dondurulur ve nasıl silinir. Bugün bu konular başlığı altında sizlere bilgiler vereceğiz. Öncelikle bilmeyenler için kısada olsa Instagram hakkında kısa bilgi vereceğiz.

instagram

instagram

Instagram nedir?

Instagram 2010 yılından hayatımıza girmeye başladı. 2010 yılında sadece İOS kullanıcıları kullana biliyordu. 2012 yılında Android kullanıcıları da kullanmaya başladı. Instagram video ve fotoğraf paylaşımları yapılan bir uygulamadır. Sizler günlük ilgi çekici resimlerinizi veya videolarınızı Instagram hesabınızda paylaşım yapa bilirsiniz. Kurulduğu yıldan bu yana hepimizin kullandığı uygulama haline gelmiştir. Günümüzde ünlülerine Instagram hesapları bulunmaktadır. Instagram hesabı açarak istediğiniz kişiyi ve ya ünlüleri yakından takip ede bilirsiniz.

Instagram ne işe yarar?

instagram

instagram

Günümüzde en çok bilinen ve kullanılan bir sosyal medya ağdır. Instagram üzerinden alış veriş yapa bilir, Instagram üzerinden reklam yapa bilir hatta Instagram üzerinden üründe pazarlama imkanınız vardır. Tabi ki bunları yapa bilmeniz için önce belirli kitleye ulaşmanız lazım. Instagram sadece bunlarla yetinmemektedir. Instagram ile kendi arkadaşlarını takip ede bilir ve arkadaşlarınla paylaşmak istediğin video ve ya şekillerinizi paylaşa bilirsiniz. Ne kadar takipçi sayınız fazla ise o kadar resminize ve ya videonuza beğeni gele bilir.

Instagram ile arkadaşlarınıza canlı yayın yapa bilirsiniz. Canlı yayınınıza istediğiniz arkadaşlarınızı davet ede bilirsiniz. Arkadaşlarınızın açmış olduğu canlı yayına da katıla bilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla özelden de görüntülü araya bilirsiniz. Bugün Instagram kullanıcılarına birden fazla imkanlar sunmaktadır.

instagram

instagram

Instagram takipçi kazanmak için öncelikle düzenli paylaşım yapmanız gerekmektedir. Kimse paylaşım yapılmayan sayfayı takip etmez. Bu yüzden Instagram kendi hesabınızda düzenli paylaşımlar yapmanız önemlidir.

Instagram Hesap Dondurma [Kesin Çözüm]

Gelelim konumuza. Instagram hesabını nasıl dondura biliriz? Instagram sizlere hesabınızı silmemeniz için hesap dondurma imkanı sunmaktadır. Her hansı sebepden dolayı Instagram hesabınızı siilmeyi karar verdiyseniz yada bir süreliğine hesabı kapatmak istediyseniz, hesabınızı geçici olarak dondura bilirsiniz. Eğer hesabınızı silerseniz bir daha o hesabınıza ulaşamayacaksınız. Eğer hesabınızı dondursanız istediğiniz zaman hesabınıza yeniden giriş yaparak aktif ede bilirsiniz.

Instagram hesabınızı dondurmanız için aşağıdaki görselleri takip ede bilirsiniz. Instagram hesabınızı hem cep telefonunuz ile hem de bilgisayarınız ile dondurma işlemini kolay yapa bilirsiniz.

instagram

instagram

Instagram hesabınızı dondurmak için hesap dondurma linkine tıklayın. Burada karşınıza çıkan alanları doldurmanız gerekmektedir. Sizden hesabını neden kapatıyorsun? Sorusunu cevaplamanı isteyecekler. İkinci boşlukta ise Instagram hesabınızın şifresini isteyecektir. Bu iki alanı doldurduktan sonra mavi renk içerisinde yazılan ‘Hesabı geçici olarak kapat’ butonuna tıklamanız gerekmekte. Bu butona tıkladıktan sonra hesabınız geçici olarak kapatılacak ve hiç kimse tarafından gözükmeyecektir.

instagram

instagram

Daha sonra dondurmuş olduğunuz hesabınızı aktif etmek için, Instagram giriş butonuna tıklayarak kullanıcı adı ve şifreyi yazarak hesabınızı yeniden kullanmaya başlaya bilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir