İnstagram Bir Yıl Boyunca Kullanıcı Verilerini Depoluyormuş!

İnstagram Bir Yıl Boyunca Kullanıcı Verilerini Depoluyormuş!

Daha önce sizlere instagram hakkın da bilgiler paylaşmıştık. Bu gün sizlere gündemin de dikkatin de olan bir konu hakkın da sizlere bilgi paylaşacağız.

Siber güvenlik araştırmacısı olan bir şahıs. İnstagramın açığını bulmuş. İnstagramın açığını bulan kişiye ödül karşılığın da 6.000 dolar hediye verilmiş. İnstagramın açığını bulan kişin sözlerine göre instagram kullanıcı verilerini bir yıllık depoluyormuş.

Günümüz de böyle büyük şirketler ve ya firmalar açığını bulan kişilere farklı farklı ödüller vermektedir. İnstagram da böyle büyük şirketlerden bir tanesi. Günümüz de neredeyse artık herkes instagram  hesabı kullanmakta. İnsanlar hayat arkadaşı ve ya dost bula bilmek sosyal medya hesaplarını kullanmaktadırlar. İnstagram da insanların bir birleri ile resimlerinin paylaştığı ve bir birlerini tanıdıkları sosyal medya noktasıdır.

Günü günden yeni farklı özellikleri ile kullanıcılarını şaşırtmaktadır. İlk ismini duyurduğu zaman sadece insanların resim paylaştığı bir ortam idi. Daha sonra daha da zenginleşen özelikleri günümüz de instagram vaz geçilmez hale getirmektedir. İnstagram da insanlar artık bir birleri ile DM sayesinde iletişim kura bilirler. İnstagram kullanıcıların 24 saat içerisinde kendi hikayelerini paylaşa bilirler. Hikayede anlık resim ve ya video anlık paylaşım yapa bilirsiniz. Sizin paylaştığınız 24 saat içerisinde hikayeniz de kalacak. 24 saat bittikten sonra hikayeniz otomatik olarak silinecektir. İnstagramda canlı yayın açarak ta arkadaşlarınız la canlı olarak iletişim kura bilirsiniz.

İnsanlar instagram hesapların da anılar biriktirmekteler. Günümüz de instagrama rakip olmaya çalışan bir den fazla programlar bulunmaktadır. Lakin insanların geri dönüşümüne bakacak olursak. İnsanlar instagram hesaplarından gayet memnunlar. Sizler hayla instagram hesabınız yoksa sitemizde bulunan inistagram indirme linkinden instagramı indire bilir anında üye ola bilirsiniz. İnstagram hesabı oluşturmak sizlerin beş dakikanızı alacaktır. İnstagram uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya tıklayın. Karşınıza çıkan bölümde üye ol butonu bulunmaktadır sizler bu üye ol butonuna tıklayarak sizden istenen bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Eğer sizden istenen bilgileri eksiksiz girerseniz üye olma talebiniz anında onaylanacak ve hesabınızı kullanmaya başlaya bilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir