Web Hosting Firmaları 2020

 Web Hosting Firmaları 2020

Bir web sitesi başlatmayı planlıyorsanız, web sitesi verilerinizi barındırmak için bir barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız vardır. Burada 2020’in en iyi 9 web hosting şirketlerini bulacaksınız.

Kişisel bir web sitesi veya iş web sitesi barındırmaya mı isteklisiniz, WPressBlog sizin için en iyi ve uygun fiyatlı web barındırma sağlayıcılarını kapsamaktadır. Tüm bu web hosting şirketleri Hindistan, ABD, İngiltere, Avustralya, Avrupa, Dubai ve dünyadaki diğer tüm ülkelerde hizmet vermektedir.

Bant genişliği, uyumluluk, güvenilirlik, hız, performans ve güvenlik açısından çeşitli barındırma hizmetleri alabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre en uygun barındırma hizmetlerini seçmelisiniz.

Herhangi bir web hosting şirketi seçmeden önce, hosting sağlayıcı aşağıdaki özellikleri dikkate almalısınız.

– Çalışma Süresi Garantisi

– Para iade garantisi

– Müşteri desteği

– Hız ve Performans

– Hosting Özelliklerine Göre Fiyatlandırma

 

2020 En İyi Web Hosting Şirketleri:

  1. Bluehost – En İyi Web Sunucusu

-Aylık 7,99 ABD doları

-Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası

– WordPress tarafından tavsiye edilir

– 30-gün para iade garantisi

İşletme sahipleri ve site yöneticileri için Bluehost genellikle web barındırma için varsayılan seçim olarak kabul edilir. Uzun zamandır varlar, harika bir fiyata harika bir hosting sunuyorlar ve müşterilerini desteklemek için büyük bir itibare sahipler.

2. Hostgator – Fiyat için En İyi Ölçeklenebilirlik

-Normalde 6,95 $ / ay

– Aydan-aya $ 10,95

– Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası

– 45 günlük para iade garantisi

 

HostGator geniş bir self-servis bilgi tabanına sahip olsa da, herhangi bir e-posta desteği sunmaz – sadece telefon ve canlı sohbet. Sorunuz olduğunda telefona girmeye hazır olun.

Bazı ana bilgisayarların aksine, Hostgator tüm planlarında destek içerir. Ucuz ve destek içeren bir barındırma planı istiyorsanız, bu sizin için ev sahibi.

3.Dreamhost – En Uygun Aylık Planlar

– Normalde aylık 2,59 ABD doları

– Aydan-aya fiyat 4,95 $

– WordPress tarafından tavsiye edilir

– 4.6 / 5 Trustpilot değerlendirmesi

DreamHost, işleri kendi yolunda yaptığı için dikkat çekicidir.

 

Çoğu ana makinenin kullandığı standart cPanel’i kullanmaz. Web sitenizi yönetmek için kullanacağınız tamamen özel bir kontrol paneli oluşturdu. Dreamhost’ların çoğu bunu seviyor ama Dreamhost’tan göç etmeniz gerektiğinde işleri daha da zorlaştırabilir.

Kolay olması için Dreamhost’a geçiş yapmayı da planlamam. Dolayısıyla, yeni siteler için mükemmel bir seçenektir.

4.SiteGround – En İyi  Hizmeti

– Aylık 11,95 ABD doları

– Ücretsiz SSL, e-posta, CDN ve yedeklemeler

– WordPress tarafından tavsiye edilir

– 30-gün para iade garantisi

 

SiteGround, kuduz bir hayran kitlesi ve parlayan incelemelere sahip web ana bilgisayarları arasında en iyi itibare sahiptir.

DreamHost ve Bluehost ile birlikte SiteGround, WordPress’in önerilen üç web barındırıcısından biridir. WordPress barındırma, tüm paylaşılan barındırma planlarında yerleşik olarak bulunur; otomatik güncellemeler, kolaylaştırılmış güvenlik ve uzman teknik destek alırsınız.

SiteGround yaygın olarak paylaşılan barındırmada lider olarak kabul edilir. Sunucuları ultra hızlı ve ekstra güvenlidir ve SiteGround, bu şekilde tutmak için sürekli olarak yeni güncellemeler uygulamaktadır.

5.GreenGeeks – En İyi Çevre Dostu Hosting

– Aylık 9,95 ABD doları

– Ücretsiz Alan Adı

– Ücretsiz Wildcard SSL

– Sınırsız Web Alanı

 

GreenGeeks en iyi listemizdeki diğer hosting şirketlerinden biri olarak bilinmemekle birlikte, 11 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteriyor ve barındırma hizmetlerine güç vermek için yenilenebilir enerji kullanıyor.

 

Onlar çevre bilincine sahip bireyler veya şirketler için mükemmel bir seçenek haline en iyi çevre dostu “yeşil” web hosting çözümleri sunuyor

6.WP Engine – En İyi Yönetilen WordPress Barındırma.
– Normalde aylık 30 ABD doları

– Aylık fiyatlandırma

– Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası

– 30-gün para iade garantisi

Çoğu kişi yönetilen WordPress hostingini düşündüğünde, WP Engine’i düşünüyorlar.

Ve iyi bir nedenden dolayı – gerçekten mükemmel bir ürün sağlar. Gelen fiyatına rağmen. Tam olarak yönetilen bir WordPress ana makinesi, paylaşılan barındırma sağlayıcılarından belirgin şekilde daha pahalıdır.

7.Hostinger – En İyi Ucuz Hosting Planları

– Normalde ayda 7,99 ABD doları

– Aylık fiyatlandırma

– Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası

– 30-gün para iade garantisi

Barındırma maliyetinizi mümkün olduğunca düşük tutmak istiyorsanız, Hostinger’ı ciddiye alın. Önceden iki yıl için ödeme yaparsanız tam anlamıyla iki yıl için 1 $ / ay için barındırma kayıt olabilirsiniz. Bu inanılmaz bir anlaşma.

8. InMotion Hosting – En İyi VPS Hosting

– Aylık 7,99 ABD doları

– Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası

– Ücretsiz ve sınırsız e-posta

– 90 günlük para iade garantisi

InMotion gösterişli görünmeyebilir, ancak gerçekten mükemmel teknolojiye, geniş bir plan ürün yelpazesine ve uzun vadeli müşterilere sahip sağlam bir web barındırıcısıdır. Devasa kendi kendine yardım bilgi tabanı endüstri standardıdır ve müşteri desteği en iyiler arasındadır. İnanmıyor musunuz? Kendiniz deneyin. InMotion’ın paylaşılan barındırma için 90 günlük ücretsiz deneme süresi en uzun sürelerden biridir ve InMotion’ın destek ekibini test etmeniz için size bolca zaman tanır.

9.A2 Hosting – Güvenilir Paylaşımlı Hosting

– Normalde ayda 7,99 ABD doları

– Aylık fiyatlandırma $ 9,99

– Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası

– 30-gün para iade garantisi

 

A2 Hosting bazı hızlı web etrafında barındırma sahip olduğu için bir itibare sahiptir.

Her hosting seviyesinde (paylaşılan, VPS, özel), A2 Hosting diğer ana bilgisayarları hızla yener. Eğer saf hız arıyorsanız, bu sizin en iyi seçiminizdir.

A2 Hosting ayrıca tüm planlarda% 99,9 Kesintisiz Çalışma Taahhüdüne sahiptir, böylece sık sık kapanmayacak güvenilir bir ana makineye sahip olacağınızı bilirsiniz.

 

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir