Cs Go Para Kodu

CS:GO PARA KODU

 

Uzun yıllardır oyun dünyasını kasıp kavuran CS GO çok büyük kitlesi olup bu kitleyi tamamen gençler oluşturmamaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte çok güzel vakit geçirebileceğiniz gibi oyun içerisinde paranız bitince çok can sıkıcı bir durum içerisinde kalabiliyorsunuz. Bu yazımızda size CS:GO para hilesi olarak geçen para kodunu nasıl yazıldığını göstereceğiz.

                                       

Cs Go Para Kodu

Cs Go Para Kodu

 Öncelikle bu kodları yazabilmemiz için konsolumuz açık değilse açmamız gerekecek. Konsolu sol üst köşede ki “ESC” tuşunun altında ki tırnak(é) tuşuna tıklıyoruz. Açılan konsolda ilk olarak kurduğunuz servera girip “sv_cheats1” yazmanız gerekiyor aksi durumda vereceğimiz kodlar aktif olmaz.

Vereceğimiz kodların yan tarafına ne işe yaradıklarını yazdık siz size uygun olanları kullanabilirsiniz.

impulse “101”= Oyuncular genellikle tercih ettiği koddur. Bu kodu oyun içerisinde yazarsanız oyunda alabileceğiniz sınır olan 16.000 dolar yapar. Tabi bu sınır serverdan servera göre değişmektedir.

mp_startmoney “x”= Oyun da konsola bu kodu yazarsanız, oyuncuların raunt başında ne kadar par alacaklarını belirlemiş olursunuz. Kod içerisinde (“x”) yazan kısma, oyun başladığında oyuncuların ne kadar ile başlayacağını yazmanız gerekmektedir. Örnek (“1000”) yazarsanız oyun başında ki paranız 800 yerine 1000 olarak başlarsınız.

mp_teamcashawards x = Bu kod oyuncuların biten raunt sonunda alınan ödüllerin alınmasını açıp kapatama işine yaramaktadır. Eğer oyun içinde bu kodu yazıp kapatırsanız raunt sonunda verilen ödülleri almayacaksınız. Verdiğimiz kodun sonunda bulunan “x” yerine eğer 0 yazarsanız takım ödülü alamaz. Kodun sonunda ki x in yerine eğer 1 yazarsanız takım ödülü alacaktır. 

mp_playercashawards x= Vermiş olduğumuz bu kod ile oyuncuların raunt sonunda ödül alıp almayacağnıı kararını veriyorsunuz. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına 1 yazarsanız oyuncular ödülü alır. Eğer kodun son kısmında ki x yerine 0 yazarsanız oyuncular ödülü alamazlar. 

mp_maxmoney “x”= CS:GO oyun stratejilerinden olan ve çokça oyuncunun tercih ettiği “Eko kasmak terimi” yani oyunun sonraki kısmına daha güçlü girebilmek için ekonomisini kontrol etme taktiği diyebiliriz işte bu kod tam da onlar için. Bu kod ile birlikte oyun içerisinde sahip olabileceğiniz maximum tutarın sınırını belirleyebilirsiniz. Oyuncular sizin yazmış olduğunuz bu kod ile onun üstüne çıkamayacaklar. Harcamaları durumunda tekrar paraları ekleniyor. Kod içerisinde yer alan “x” kısmına istediğiniz rakamı girebilirsiniz. Eğer “x” kısmına “0” yazarsanız oyuncular ödül alamayacaklar.

Mp_afterroundmoney “x”= Bu kod bir sonra ki raunt ne kadar para alacağınızı belirler. Eğer vermiş olduğumuzun son kısmında ki “x” in yerine almak istediğiniz tutarı yazarsanız bir sonraki raunt başına paranız yazdığınız kadar olacaktır.

Mustafa Burak Koç

Yeni içerik yazmaya başlayan hırslı editör.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir