Aksaray Seo Uzmanı 05068136106

Selamlar Aksaray İlinde Seo uzman danışmanlığı ve Web site açma hizmeti vermekteyim. Herhangi bir site veya e-ticaret sitesi açma konusunda yardımcı olabilirim. Ayrıca sadece web site açma var olan sitelerinize veya yeni açtığınız sitelerinize istediğiniz anahtar kelimelerde garantili bir şekilde Seo uzmanlığı vermekteyim. Seo sayesinde google ‘da siteniz ön sıralara çıkar ve siteden gelir elde etmeye başlarsınız. Aşağıda detaylı bir biçimde sizler için SEO anlatacağım. Dünyanın her yerine Seo uzmanlığı vermekteyim, Seo uzmanıyla çalışmak isteyenler için aşağıda seonun faydalarını ve hizmet kapsamını anlattım detaylıca okuyabilirsiniz. Ayrıca Seo veya web sitesi açtırmak isteyenler mustafaburakkoc94@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler.. Google ‘da istediğiniz sıralama garantisiyle hizmet vermekteyiz !

Aksaray Google SEO Hizmeti

SEO uzmanı olarak web optimizasyon çalışmaları ile uğraşan firmamız, kaliteli bir web sitesine sahip olmanız için sürekli olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına kendini daha da geliştiriyor. Firmamızın birçok alanda olduğu gibi SEO projelerinde de nerdeyse bütün sektörler dahil olacak şekilde çalışmalarını yürütmektedir.  SEO uzmanı firması olarak dijital ortamda pazarlama hizmetleri içinde bulunan SEO çalışması, SEO nedir, Google SEO yapılma amacı nedir ve nasıl yapılır ile başlayıp Niğde SEO fiyatları ve SEO çalışması konusuna kadar ilerler. SEO Uzmanı müşterilerine özel olarak bir takip yazılımı geliştirmiştir. Bu da aylık SEO raporu haftalık olarak sıralama yükselişi, takip edilen sözcüklerin performans bilgisi gibi konuların incelenmesini sağlamaktadır. Tüm web sitelerine özel olarak talep edilen herhangi bir şey web sitesinin daha fazla kişiye ulaşarak daha çok ziyaret edilmesi şeklinde olacaktır. Fakat web sitesini ziyaret edenlerin sayısında yükselme olması için birçok çalışmaların yapılması şarttır. Bu çalışmalar ve hizmetlerin bütününe ise SEO çalışması adı verilmektedir.

 SEO çalışmasında kendimi gösteren firmalar içerisinde Ankara SEO Uzmanını da görmekteyiz. Geçmişten günümüze kadar birçok müşterimize özel kurumsal ve profesyonel şekilde SEO çalışması yapıp web sitelerini arama kelimeleri bazında üst sıralara yükseltip, web sitesini ziyaret edenlerin sayısında artış meydana getirmeyi başardık. Diğer taraftan da organik olarak ziyaretçilerin sayısını artırmaya yönelik çalışmalar yaptık. Şu ana dek yapmış olduğumuz işler de daima müşterilerimizin yorumlarında memnuniyeti gördük, müşterilerimiz de bizimle bir kere çalışıp ardından da iki ve üçüncü kere tekrardan çalışmak istiyorlar. SEO Danışmanlığı anlamında SEO Uzmanı firması ile iletişim kuran müşterilerimiz bunun ardından yeni bir web sitesi ve web tasarımı, ayrıca da Google reklam hizmetleri gibi çeşitli konularda da bizlerle çalışmalar yapıyorlar. SEO alanında çalışmaya geçmeden önce iyi bir biçimde kelime analizi ve rekabet analiz çalışmasının yapılması gerekmektedir. Rakip analizinin yapılmasıyla beraber ortaya çıkan tablo da SEO hizmeti ile bu alanda ne kadar kazanım sağlanacağı hakkında sizlerle iletişim halinde olarak karar veririz. Sektördeki rakiplerimize bakarak analiz çalışması ile her tekinin birer birer analiz edilmesi ile ortaya çıkardığımız sonucu değerlendiririz.

Seo

Seo

Niçin Google SEO

Arama motoru optimizasyonu deyince aklımıza ilk olarak Google sıralaması üstünde yapılan iyileştirme çalışmaları gelmektedir. Bunun sebebi ise Google’ın en fazla kullanılan arama motoru olmasıdır. Google niçin daha fazla kullanılıyor ve diğer rakiplerine nazaran neden bu pazar içerisindeki en büyük payın sahibi oluyor gibi soruları sormak önemlidir. Google elde ettiği bu başarısını ara yüzünde var olan tasarımının sade olmasına, fonksiyonel anlamda isabetli arama sonuçlarını kullanıcılarına getirmesine ve fonetik arama teknolojisini kullanarak alakalı olan tavsiyeleri bulma ve yılların vermiş olduğu güven sayesinde kullanıcıların büyük bir bölümü için oluşturduğu psikolojik etken ile bu başarısını sağlamaktadır. Bu nedenle de SEO çalışmaları adına en anlamlı hedef Google sıralamasındaki yerin yüksek olmasının önemi burada ortaya çıkıyor. Şimdi Google üst sıralara çıkarmak istediği sayfalardaki özelliklerin ne şekilde olmasını ister? Normalde bu soru çok uzun zaman ve sayfa sayfa makaleler ile cevaplanabilir fakat yüzeysel anlamda ve elde etmiş olduğumuz tecrübelerimiz sayesinde varmış olduğunuz sonuç nihayetinde; tasarım sadeliği ve kişilerin aramış olduğu kelimelere ve sorduğu sorular için en iyi cevabı verebilen, hızlı şekilde mobil cihazlar ile de tam performans ile erişim sağlanabilen web sitelerine daha fazla önem verdiğini anlıyoruz. Bizler de SEO çalışmalarımızda bu tarz konulara ilk sıralarda yer vererek bu durumu önemsiyoruz.

 

SEO Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamızın arama motoru optimizasyonu anlamında uzun süren çalışmalar sonucunda elde etmiş olduğu tecrübeler ile SEO projelerini hayata geçiriyoruz. Çalışma şeklimizde bir proje yapmak için aşağıdaki işlemleri uyguluyoruz;

1- Detaylı bir şekilde SEO stratejisi belirleme

2- Sektörel Analiz ve Rekabet düzeyinin belirlenmesi

3- Detaylı Anahtar kelime keşfetme

4- İçerik planlama çalışması

5- Site içerisinde düzenlemeler

6- Backlink çalışması

konu başlıklarına önem vererek buradan çok iyi bir şekilde planlamalar yapıyoruz. Yaptığımız bu kapsamlı planlama çalışmalarının ardından da SEO  için detaylı bir biçimde sözleşme hazırlayıp, ardından yapmamız gereken hizmetleri ve ödeme planını oluşturarak Aksaray SEO uzmanı arkadaşlarımız projenizi teslim alarak bu anlamda çalışmalara devam ederler. Bu zaman zarfında da haftalık olarak sıralamada oluşan ilerleme takip edilip aylık bazda SEO raporu yardımıyla her ay içinde yapılan çalışmaları takip etmeniz adına bir takip panelini size teslim ederiz. Bu sayede de yapılan çalışmalara ait raporu anında görebilirsiniz.

SEO

SEO

SEO Çalışmalarının Adwords ile Desteklenmesi

Google Adwords yeni ismiyle Google Ads; Google ‘a ait olan en gelişmiş reklam ağı ile yürütmekte olduğumuz  SEO çalışması adına da önemli bir yarar sağlayacak kampanyaları hazırlarız. Bu durumda da Google Adwords reklamında yer alacak anahtar kelimeler ve bu da kelimelerin haftalık ve aylık bazda arama hacimleri konusunda bilgi sahibi olmamıza yarar sağlar. Bu şekilde içerik yönetimi anlamında kullanılacak olan makalelerimizin konu başlıklarına da uyum sağlamış oluruz. Bunun yanı sıra Google Adwords reklamlarının yardımıyla web sitenize bir hit gelmiş olacaktır. Bununla beraber web sitenizi ziyaret eden ve edecek olan kullanıcılar hem markanız hem de web sitenizin ara yüzü hakkında bir fikir sahibi olacaktır.  Web tasarım SEO çalışmalarında bundan başka birçok alanda etkili sonuçlar veren yöntemi uygularız.

 

SEO Analizi Nedir?

SEO analizi nedir sorusuna verilecek en net cevap, web sitesinin Google arama motoru şartlarına uygunluk derecesini kontrol etmek adına yapılan analizdir. SEO analizin ardından web sitenizin kod şeklindeki ve sayfa yapısındaki var olan sorunların ne olduğu ve bu sorunları düzenlemek adına ne çeşit bir yol takip edilmesi gerektiği gibi konular yer almaktadır. Bu analiz tool (araç) ‘larının bazıları ücretsiz şekilde hizmete açıktır. Web sitenizdeki bütün sayfaları analiz edip sitenin sonucunu gösterir fakat bu sonuçlardaki detayı anlamak ve değerlendirmek amacıyla teknik bilginin bizlerde var olması gerekir.  SEO Uzmanı müşterileri adına düşük kapsam ile ücretsiz olarak SEO analizi imkanı da sunuyor. Bununla birlikte yapılan SEO analizi ile müşterilerimizin hazırda var olan web sitelerinin SEO çalışması için uygunluğu, SEO yapılması için ne gibi bir çalışmaya ihtiyaç duyulduğu gibi konuları onlara iletmemizi sağlamaktadır.

En İyi SEO uzmanı ile Çalışacaksınız

Ekibimiz SEO dalında uzun zamandır çalışmalarını kesintisiz yapıyorlar. Ekibimiz, Yerel anlamda SEO çalışması, E-ticaret sitesi SEO çalışması ve Kurumsal anlamda SEO çalışması gibi oldukça geniş alanda uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Bu durumda ekibimizin elde ettiği bu tecrübeler ile web sitenizi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının aramalarında en üst sıralara rahatça çıkarırlar. Web sitenizde var olan ziyaretçi miktarında artış ve web sitenizdeki marka bilinirliği hakkında da etki meydana getireceklerdir. Sizler de bu güzel çalışmaları kısa zaman içinde hissetmiş olacaksınız.

– SEO anlamında yaklaşık 10+ yılı aşan tecrübemiz

– Aksaray kentinde bölgesel olarak SEO konusunda uzman eekibimiz- 100+ Google SEO projesi ile alanında kendini gösteren firmamız

– Backlink ve Forum konusundaki işlerde en iyi ve az çıkış yapan web sitelerine hakimlik

– R10, WM Aracı gibi bilinir forum sitelerinde etkinliğimiz ve çalışma hacmimiz

– Google algoritmasındaki en ufak detayı bile iyi bilen ekibimiz

Lokasyon Bazlı Aksaray SEO 

Seo

Seo

Site içi yapılan düzeltmeler ve site dışında uygulanan çalışmalar ile web sitenize yapılan bir takım çalışmalara ek olarak lokasyon bazlı aramaların sonuçlarında da yükselme hedeflenebilir. Yapılan bu çalışmalar, arama anahtarlarının baş kısmına ya da sonlarına lokasyonun eklenmesi ile yapılır. Kaliteli şekilde içerikleri sayfalara eşit olacak biçimde burada yer alan kelimelere denk fakat lokasyon eklenmiş haliyle bulunan kelimeler ya da lokasyon bazlı aramalarda yer alan ve daha çok hacim meydana getiren kelimeler tercih edilip yeni içerikler oluşturulmaktadır. Sitenizin dışında yapılan bir takım çalışmalar ile de bu hedef kelimeler seçilip çalışmalar yapılabilir. Bu sebeple de  SEO çalışmaları içerisinde ilçe ve semt lokasyonları içinde de etkinlik olayı sağlanmış olacaktır.

Mobil Uyumlu SEO çalışması

Yapmış olduğumuz SEO çalışmaları hem masaüstü için hem de mobil sürüm site üzerinde etkili olabilmesi adına yapılmaktadır. Google Search console kullanılıp buradan gelen bütün öneriler dikkate alındıktan sonra mobil kullanılabilirlik oranı %100 olacak şekilde ayarlanmasının yapılması hedeflenmektedir. Bütün sayfaların mobil ve masaüstü SEO uyumu konusu dikkate alınması gereken bir konudur.

Yabancı Dilde SEO

 SEO Uzmanı olarak yabancı dil anlamında SEO çalışması yapan nadir  SEO firması konumundadır. Yabancı dilde çeviri hizmetini de sunan çözüm ortağımızın yardımıyla web sitesi için çeviri çalışmalarını kendimize ait yerde yapıyoruz. Bununla beraber İngilizce SEO ile birlikte Rusça SEO hizmetimiz ve Almanca SEO Hizmetimiz gibi konularda da uzman düzeyde yer alıyoruz. Daha öncesinden yapmış olduğumuz birçok ülkeye ait dil içeren web sitesi tasarım hizmetimiz ile beraber SEO hizmeti verdiğimiz müşterilerimizden de olumlu yorumlar aldıktan sonra bu çalışmaları da sektörel firmalardan daha önce keşfederek lider firma olma yolunda hızla ilerliyoruz ve yakın döneme kadar ülkemizdeki siyasi ve ekonomik politikaları ile alakalı olan Arapça SEO hizmetimizdeki çalışmalarımız başlamış bulunuyor. Bu nedenle iyi bir web sitesine sahip olmak isteyen ve yabancı ülkelerin arama sonuçlarında kendini üst sıralarda göstermek isteyenler adına bu durumda önemli bir çözüm merkezi olmayı başardık.

Mustafa Burak Koç

Yeni içerik yazmaya başlayan hırslı editör.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir